Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

CHS PERLA

Bydlení

 

Kde bude můj křeček bydlet?

Obvykle se rozhodujeme mezi klecí boxem a akváriem. V žádném případě nikdy neuvažujte o moožnostech jako je krabice od bot a podobné..

Pokud jste se rozhodli si křečka pořídit měli byste vědět, že pro křečka syského je minimální velikost obydlí 50x30x30 cm, aby křeček mohl klec využívat měla by být maximální rozteč mřížek 1 cm. Pro ulehčení šplhu by měly být mříže umístěny z leva do prava nikoliv od shoa dolů. Klec by něla být vybavena běhátkem, domkem, napáječkou a miskou na krmení, pokud možno v místnosti kde není hluk jak hlasilá TV, hudba nebo křičící děti.

 

Doporučené tipy klecí které jsem si vybrala já:

 Tato klec má velikost 47x30x37 cm minimálně na dvou stranách mřížky umístěné správně ke šplhání, patro, žebřík, kolotoč, domek, napáječku a 2 misky. Co se týče trubiček, u křečků jsou sice velmi oblíbené, ale na lléto bych doporučila nenechávat, hodně se zapařují a špatně se pak čistí. Samozřejmě otvory musíme uzavřít.

 

Tahle klec se sežene na internetu za pouhých 1000,- vzhledem k její velikosti a rozteči mřížek (1 cm) skutečně pecka, obsahuje všechno co má křeček mít a zbývá mnoho volného místa.

 

Doporučené tipy na boxy:

 Box by měl vypadat zhruba takto, je jich plno různých druhů, hlavní je dodržet velikost.

 

Akvária:

 Zde je ukázka nevybaveného akvária, na větrání je špatně vydět, je z pletiva, ale akvária se velmi špatně čistí a například vlétě se může i zapařovat proto je nedoporučuji. Ma doma jedno a zakryté pletivem, aby větralo.

 

Běhátko

 Jeho minimální průměr by měl činit cca 18 cm a pokud možno, pořídíme celoplastové, aby nepropadávaly nožičky.

 

Domeček

 Tento domek se mi moc líbí, každopádně by měl být ze dřeva, jak jsem se již výše zmínila plast se zapařuje a to pro křečka není dobře.

 

Napáječkaa miska

   

   Tady asi není co dodat.

Webová stránka byla vytvořena pomocí on-line webgenerátoru WebSnadno.cz

TOPlist